Кошик
583 відгуків
АРСЕНАЛ ИНСТРУМЕНТА
+380685382928
+380685382928
KYIVSTAR офис
+380933154759
Life:) офис
+380957697233
МТS офис

InterTool - націлений на успіх!

InterTool - націлений на успіх!
InterTool - націлений на успіх!

14.04.15

Компанія InterTool заснована в 1999 році.

Ще один представник Харкова.

По-різному можна ставитися до інструменту ТМ InterTool. У різні періоди свого розвитку компанія вела себе по-різному. На початку свого шляху продукцію цієї торгової марки складно було назвати якісною. Але у виправдання можна сказати, що InterTool давав клієнтам те, що було необхідно саме в той момент. На сьогодні компанія розуміє, що покупець хоче мати не тільки доступний інструмент, але і за свою ціну хоче отримати гідну якість. Компанія в стислі терміни успішно провела ребрендинг і переглянула своє ставлення до продукції. На сьогодні багато товари цього виробника можна купувати без побоювання за якість.

Справедлива ціна підкуповує багатьох споживачів. Рух компанії у напрямку вдосконалення якості та виходу на новий рівень споживачів гідно поваги навіть серед скептиків. InterTool намагається заспокоїти цінові коливання на свою продукцію введенням контролю за рекомендованими цінами, вводить більш лояльні системи знижок, прагне до контролю якості і навіть введення гарантії на деякі групи товарів. Це змушує звернути на себе увагу тих, хто раніше не хотів продавати або купувати дану продукцію.

Можливо, побороти початкове ставлення до продукції InterTool як до бюджетного сегменту інструменту складно, але компанії крок за кроком це вдається.

Компанія дуже якісно веде розвідку в сфері впровадження новинок, необхідних ринку. Дивно наскільки швидко багато хто позиції з'являються в асортименті InterTool. Мало хто може похвалитися такими результатами. З усіх українських компаній, тільки InterTool можна виділити як найбільш стрімко розвивається і займає з кожним днем все більші частки ринку в різних сегментах.

Асортимент продукції вражає. Дуже сильні позиції компанія має в напрямках пневматичного інструменту, автомобільного інструменту, витратних матеріалів, засобів захисту.

Одним з безперечних переваг компанії InterTool є неймовірно високий відсоток наявності товару на складі, враховуючи досить широкий асортимент. Мабуть, цим не може похвалитися жоден конкурент. Логістика компанії заслуговує усіляких похвал.

Націленість на успіх робить компанію успішною, навіть у нелегкі періоди.

Інші статті