-15%влевовправо
Лопата штикова гостра, металевий держак Verto 15G010
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15G010
1 204 ₴
1 023,40 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопата гостра, металева ручка 15G010 VERTO, загальна довжина 1250 мм. Рекомендується як перевірений і довговічний інструмент для роботи в саду або на будмайданчику.
Головка лопати виготовлена з високоякісної загартованої сталі. Його гострий кінчик полегшує копання грунту, багатого корінням, і допомагає при пересадці рослин. Ручка виготовлена з профільованої сталевої труби, додатково покритої спеціальним матеріалом, що забезпечує надійний хват. Його кульмінацією є ергономічна ручка.
Характеристики виробу:
- голівка з гострим кінчиком
- довговічний інструмент
- зручна рукоятка
- опори для ніжок для легкого введення
Матеріал:
- головка із загартованої сталі
- сталевий стрижень
- ручка з високоякісного пластику
Загальна довжина: 1250 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 290 мм |
| Ширина леза | 200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Вага | 1.96 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902062038470 |
| Загальна довжина виробу | 1240 |
| Тип ручки | Д |
- Ціна: 1 023,40 ₴





