-15%Лопата штикова гостра T-REX Verto, дерев`яна ручка 15G001
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15G001
1 730 ₴
1 470,50 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
Лопата гостра, дерев'яна ручка, T-Rex 15G001 VERTO, загальна довжина 1150 мм.
Рекомендується як перевірений і довговічний інструмент для роботи в саду або на будмайданчику. Головка лопати виготовлена з високоякісної загартованої сталі. Його гострий кінчик зі спеціальним зубчастим краєм робить копання ґрунту, багатого корінням і більшими камінням, особливо легким.
Ручка виготовлена з дерева з компактною, міцною структурою. Його кульмінацією є двоматеріальна ручка з високоякісного пластику. Він забезпечує стабільний хват і надійно лягає в руку, що сприяє роботі.
Лопата додатково посилена металевим подовжувачем у найбільш схильному до пошкоджень місці.
Характеристики виробу:
- гостра головка з зубчастою поверхнею
- надійний і міцний інструмент
- зручна рукоятка
- опори для ніг для зручного натискання
- ергономічна ручка
- подовжувач, що зміцнює конструкцію
Матеріал:
- головка із загартованої сталі
- дерев'яна ручка
- металевий подовжувач
- якісна пластикова ручка
Загальна довжина: 1150 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лопати | Штикова |
| Довжина леза | 290 мм |
| Ширина леза | 230 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902062038241 |
| Загальна довжина виробу | 1140 |
| Тип ручки | Д |
- Ціна: 1 470,50 ₴









