
влевовправо
Ножниці для огорожі прямі 550 мм, лезо 185 мм Verto 15G310
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15G310
855 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямі кущорізи VERTO (арт. 15G310), довжина 550 мм. Довжина клинка 185 мм.
Прогумовані ручки ергономічної форми добре лягають в руку і не ковзають, що підвищує комфорт роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 185 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 550 мм |
| Вага | 0.97 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | етикетка |
| EAN | 5902062037404 |
| Вага нетто | 970 |
| Загальна довжина виробу | 550 |
| Тип садового інструменту | кущорізи |
- Ціна: 855 ₴







