
Кейс для електроінструменту тканинний GRAPHITE 58G094
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58G094
1 659 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
Кейс для електроінструменту тканинний GRAPHITE 58G094
Сумка для інструментів 58G094 GRAPHITE виготовлена з поліестеру. Матеріал має щільне плетіння, з високою стійкістю до стирання.
Тканинна сумка для інструментів ламінована зсередини, тому захищає вміст сумки від вологи та несприятливих погодних умов.
Має 6 внутрішніх кишень та 4 ремені на липучках для інструментів. Останні дозволяють кріпити такі інструменти, як дрилі, викрутки або рулетки. Крім того, у виробі є відділення на блискавці для аксесуарів.
Розміри кейса дозволяють зручно переносити електроінструменти з приладдям (акумулятори, зарядні пристрої та ін.). Батареї, як і інші предмети, можна зафіксувати від переміщення за допомогою додаткових ременів на липучках.
Валіза для інструменту має зручну та міцну ручку для перенесення та додатковий регульований плечовий ремінь із металевими засувками.
Жорстке водонепроникне дно з ніжками захищає вміст при роботі в складних умовах.
Особливості:
✔ 6 внутрішніх кишень;
✔ 1 кишеня на блискавці для аксесуарів;
✔ 4 внутрішні ремені на липучках для інструментів;
✔ Зручна ручка для перенесення;
✔ Регульований ремінь з металевими засувками;
✔ Водовідштовхувальний матеріал.
Характеристики:
- Тип: кейс для електроінструменту;
- Виробник: GRAPHITE;
- Артикул: 58G094;
- Матеріал: поліестер;
- EAN: 5902062510174;
- Довжина: 46 см;
- Ширина: 36 см;
- Висота: 15.5 см;
- Об'єм: 25 літрів;
- Вага нетто: 1336 грамів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 6 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 1.336 кг |
| Основні атрибути | |
| Штрих код | 5902062510174 |
| Об'єм | 25 літрів |
- Ціна: 1 659 ₴










