
Сумка для інструмента 23 кишені 79R441 Topex
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 79R441
1 406 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструмента, 46 x 30 x 33 см, 9 внутрішніх кишень
Торба інструментальна TOPEX виготовлена зі стійкого поліестеру, розмір 46x30x33 см.
Численні кишені ― 14 зовнішніх і 9 внутрішніх ― спрощують впорядковане зберігання інструменту. Має зручні ручки для переношування та наплічний ремінь.
Укріплене дно уможливлює переношування важких предметів. Торба замикається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 23 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 330 мм |
- Ціна: 1 406 ₴

