
Сумка для інструменту Topex 79R204
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 79R204
926 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
Сумка для інструменту Topex 79R204
Компактна і зручна - саме такою може бути сумка електрика, слюсаря, монтера, сервісного працівника. В ній знайдуться відділення для смартфона, планшета та інших діагностичних приборів. Крім того там можна вдало розмістити викрутки, плоскогубці, кліщі та інший інструмент першої необхідності.
Сумка має класичний мінімалістичний дизайн, тому може замінити вашу щоденну наплічну торбу для дрібниць. Вам сподобаються місткі відділення і кишені.
Є можливість розмістити сумку на брючному реміні, для цього передбачені спеціальні петлі. Наплічний ремінь налаштовується на потрібну довжину.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.276 кг |
| штрих-код | |
| Код | 5902062036797 |
- Ціна: 926 ₴









