
влевовправо
Монтерська сумка на колесах, 22 кишені 79R449 Topex
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 79R449
2 372 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торба монтерська на коліщатах Topex (арт. 79R449) виготовлена зі зносостійкого поліестеру, що гарантує довговічну надійність торби.
Має підсилену конструкцію та підсилені шви й замки. Телескопічна ручка з фіксатором і коліщатами спрощує транспортування важкого вмісту.
Торба має міцну ручку. 6 внутрішніх в 16 зовнішніх кишень із великим основним відділенням дозволяють зберігати й транспортувати різноманітні інструменти.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 2.39 кг |
- Ціна: 2 372 ₴


