![Диск алмазний відрізний по кераміці 115 Decor Slim [11115427009], фото 1](https://images.prom.ua/4359425809_disk-almaznij-vidriznij.jpg)
влевовправо
Диск алмазний відрізний по кераміці 115 Decor Slim [11115427009]
- Немає в наявності
- Код: 11115427009
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний відрізний по кераміці 115 Decor Slim [11115427009]
Алмазний диск DISTAR 1A1R DECOR SLIM 5D став універсальним засобом для різання плитки будь-якого типу — після тестування на різних покриттях, він визнаний оптимальним для обробки керамограніту, плитки для підлоги та настінної плитки.
Диск має ультратонкий шар діамантової різальної кромки, всього 1,2 мм, що дозволяє забезпечувати максимально тонкий і чистий різ. При тестуванні на керамограніті товщиною 10 мм диск показав високу швидкість роботи в 1,75 погонних метрів у хвилину, при цьому зберігши високу якість кромки, оцінену в 4 бали з 5.
На ринку представлений у двох варіантах, діаметром 115 та 125 міліметрів, зі стандартним посадковим отвором 22,23.
Характеристики:
- Охолодження: без охолодження;
- Діаметр: 115 мм;
- Діаметр посадковий: 22.23 мм;
- Товщина: 1.2 мм;
- Призначення: кераміка, керамограніт;
- Бренд: Distar
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамограніт |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

![Диск алмазний відрізний по кераміці 115 Decor Slim [11115427009], фото 2](https://images.prom.ua/4359425808_w100_h100_disk-almaznij-vidriznij.jpg)
