
влевовправо
Сумка для інструмента CAMO 22 кишені Neo 84-322
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 84-322
2 160 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструменту CAMO 40 x 22 x 33 см, матеріал нейлон 600D, 84-322, NEO TOOLS
Сумка для інструментів CAMO NEO розміром 40 x 22 x 33 см. Виготовлена із нейлону 600 D, що гарантує довговічність сумки. Вона має міцне водонепроникне дно, яке захищає вміст під час роботи у важких умовах.
14 зовнішніх кишень, 8 внутрішніх кишень полегшують безпечне транспортування інструментів та приладдя. Сумка оснащена міцною ручкою та ременем для перенесення.
Марка NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристика продукту:
- ручка для перенесення сумки
- посилений міцний матеріал
- надійний замок
- 14 зовнішніх кишень
- 8 внутрішніх кишень
- міцне кріплення та карабін для плечового реміня
- прогумована основа дна сумки
- регульований плечовий ремінь
- просторе основне відділення
- матеріал: поліестер 600D
- Розмір: 40 * 22 * 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Поліестер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 1.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5907558444186 |
- Ціна: 2 160 ₴










