
Монтерська сумка 44 кишені 84-301 Neo tools
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 84-301
4 445 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торба монтерська NEO (арт. 84-301) виготовлена з поліестеру 600 D, що гарантує довговічну надійність торби.
Має укріплене дно зі стійками, які захищають уміст торби у важких умовах експлуатації. Торба має міцну ручку та наплічний ремінь.
Її великою перевагою є чисельні зовнішні кишені 12 і внутрішні 32. Сумка витримує вагу 25 кг.
Марка NEO задовольнить очікування професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 44 |
| Матеріал | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5907558425802 |
- Ціна: 4 445 ₴

