-10%Зарядний пристрій автоматичний 4A/70W, 3-120Ah, для кислотних/AGM/GEL акумуляторів Neo tools 11-891
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11-891
3 055 ₴
2 749,50 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
Автоматичний зарядний пристрій, керований мікропроцесором, призначений для зарядки необслуговуваних акумуляторних батарей, а також для тривалого заряджання і підтримуючого заряджання необслуговуваних акумуляторних батарей класичних автомобілів, рекреаційного транспорту, газонокосарок тощо.
Вбудований мікропроцесор дозволяє проводити зарядку в кілька етапів. Підтримуюча зарядка, підтримує ємність акумулятора на рівні 95-100% і, таким чином, зберігає акумулятор повністю зарядженим весь час. Процес заряджання не потребує контролю.
Зарядний пристрій призначений для зарядки справних або необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторів напругою 6 / 12 В (мокрих / Ca/Ca / EFB акумуляторів), а також свинцево-гелевих і AGM акумуляторів, що застосовуються в автотранспортних засобах.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність вольтметра | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Виробник | NEO Tools |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перевантаження |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Струм заряду | 4 А |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність амперметра | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 70 |
| EAN | 5907558463286 |
| Довжина шнура живлення | 1.5 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Обслуговувані ємності акумуляторів | 3 - 120 ah |
- Ціна: 2 749,50 ₴






