
влевовправо
Сумка для інструменту каркасна 42 кишені 370×300×360мм 40л ULTRA (7411132)
- Немає в наявності
- Код: 7411132
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструменту каркасна 42 кишені 370×300×360мм 40л ULTRA (7411132) служить для зберігання і транспортування ручного інструменту. Має багато різних кишень, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти і аксесуари.
Містка і функціональна сумка - це відмінний помічник для професіонала, автомобіліста або домашнього майстра, дозволяє акуратно і компактно розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
Характеристики:
- Міцна містка сумка з водонепроникного високоякісного поліестеру;
- Жорстке дно з гумовими ніжками;
- Трубчаста металева рукоятка з м'якою накладкою для зручності перенесення;
- Ремінь з м'яким наплічником та металевими карабінами;
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
- Міцні посилені блискавки з великими ланками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 42 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








