
влевовправо
Сумка для садового інструменту 21 кишеню 280×280×380мм 30л ULTRA (7411722)
- Немає в наявності
- Код: 7411722
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для садового інструменту 21 кишеню 280×280×380мм 30л ULTRA (7411722) Компактна і містка садові сумка - зручний аксесуар для садівника. У ній зручно зберігати і переносити садові інструменти: секатори, совки, насіння добрива і багато інших потрібних речей.
Характеристики:
- Велика кількість відсіків для зберігання інструментів;
- Посилені прогумовані ручки і плечовий ремінь;
- Всередині знаходиться знімна перегородка з кріпленнями;
- Зміцнене, водостійке дно захищає вміст сумки;
- Міцна сумка з двошаровою нейлонової тканини;
- Спеціальна конструкція сумки забезпечує відмінний доступ;
- 21 кишеня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 21 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








