
влевовправо
Сумка для інструменту 24 кишені 420×300×250мм 32л ULTRA (7411422)
- Готово до відправки
- Код: 7411422
2 309 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструменту 24 кишені 420×300×250мм 32л ULTRA (7411422) служить для зберігання і транспортування ручного інструменту. Має багато різних кишень, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти і аксесуари.
Містка і функціональна сумка - це відмінний помічник для професіонала, автомобіліста або домашнього майстра, дозволяє акуратно і компактно розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
Характеристики:
- Ремінь з м'яким наплічником та металевими карабінами;
- Посилене водозахисне пластикове дно з високими бортиками;
- Міцна містка сумка з водонепроникного матеріалу;
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
- Міцна посилена блискавка з великими ланками;
- Спеціальні замикаються накладки на ручках для зручності перенесення;
- 24 кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 24 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 2 309 ₴








