
влевовправо
Сумка для інструменту 19 кишень 470×320×310мм 47л ULTRA (7411412)
- Немає в наявності
- Код: 7411412
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструменту 19 кишень 470×320×310мм 47л ULTRA (7411412) служить для зберігання і транспортування ручного інструменту. Має багато різних кишень, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти і аксесуари.
Містка і функціональна сумка - це відмінний помічник для професіонала, автомобіліста або домашнього майстра, дозволяє акуратно і компактно розташувати інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою і не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
Характеристики:
- Міцна містка сумка з водонепроникного матеріалу;
- Спеціальні замикаються накладки на ручках для зручності перенесення;
- Посилене водозахисне пластикове дно з високими бортиками;
- Ремінь з м'яким наплічником та металевими карабінами;
- Металеві кільця для кріплення плечового ременя;
- Міцна посилена блискавка з великими ланками;
- 19 кишень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень/кишень | 19 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




