Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Мультиметр цифровий профі SIGMA (4008551) з РК дисплеєм, який має дозвіл 3 1/2 "розряду, який призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного і змінного струму, опору, тестування транзисторів, а також прозвона ланцюга на обрив.
Характеристики:
- Рідкокристалічний дисплей, розмір цифр 3 ½ ", макс. читання 1999 відліків
- Кнопка увімкнення
- Кнопка HOLD
- Перемикач (функція/діапазон)
- Термінал для вимірювання hEF транзисторів
- Термінал для вимірювання ємності конденсаторів Cx
- Вхідний термінал 20А max
- Вхідний термінал mA
- Вхідний термінал COM
- Вхідний термінал для вимірювання опору, напруги, ємності конденсаторів і тестування діодів, прозвона ланцюга на обрив
- Постійна напруга: 200mV/2000mV/20V/1000V
- Змінна напруга: 200mV/2V/20V/200V/750V
- Постійний струм: 200mA/20mA/200Ma/20A
- Змінний струм: 2mA/20mA/200mA/20A
- Опір: 200/2000/20К/200К/2М/20М/200МΩ
- Перевірка діодів: тест стан 3V/0.8mA
- Аудіо тест: тест стан Vce=3V, lb=10uA
- Автоматичне відключення живлення
- Функція затримки значення
- Захист від перевантаження
- Прогумований корпус з функцією підвісу
- Два паза для фіксації ручки або олівця
- Висувний індикатор і поставка
- Клас безпеки: САТ1000V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.34 кг |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | МВ, мВ, В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В, кВ, МВ, мВ |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | мкА, А, мА |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А, мА |
| Максимальний діапазон змінного струму | 20 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 20 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 0 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм, Ом, кОм |
| Максимальний діапазон опору | 200 |
| Мінімальний діапазон опору | 0 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
- Ціна: 882 ₴





