
влевовправо
Насос каналізаційний 1.8кВт Hmax 10м Qmax 400л/хв (з ножем) AQUATICA (773334)
- Немає в наявності
- Код: 773334
15 011 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос каналізаційний 1.8кВт Hmax 10м Qmax 400л/хв (з ножем) AQUATICA (773334)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773334 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 245 |
| Висота, мм | 520 |
| Вихідний патрубок | Технополімер |
| Довжина кабелю, м | 6 |
| Довжина упаковки, мм | 585 |
| Довжина, мм | 290 мм |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 3 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 10 |
| Клас захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 28.5 |
| Матеріал корпусу | Чавун/нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Напір min, м | 2.2 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 250 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 10 |
| Номінальний напір, м | 6.1 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 10 мм |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Продуктивність min, л/хв | 50 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Різальний механізм | Да |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 350 |
| Ширина, мм | 196 мм |
| з ножем (з ріжучим механізмом) | Да |
- Ціна: 15 011 ₴



