
влевовправо
Мультиметр цифровий SIGMA (4008571)
- Готово до відправки
- Код: 4008571
436 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиметр цифровий SIGMA (4008571) цифровий універсальний призначений для вимірювання змінного і постійного напруги, змінного струму, опір ланцюга, виконання тестування на провідність і перевірки діодів.
Характеристики:
- LCD дисплей, розмір цифр 1/2", макс.читання 1999 відліків
- Постійна напруга: 200mV/2000mV/20V/200V/1000V
- Змінна напруга: 200V/750V
- Постійний струм: 200μA/2000μA/20mA/200mA/10A
- Опір: 200/2000/20К/200К/2000КΩ
- Перевірка діодів: тест стан 3V/0.8mA
- Захист від перевантаження
- Розміри: 126×70×26мм Вага: 98г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.098 кг |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 126 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | МВ, мВ, В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В, кВ, МВ, мВ |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 0 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А, мА |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 0 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм, Ом, кОм |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Мінімальний діапазон опору | 0 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
- Ціна: 436 ₴








