![Алмазний диск по кераміці і по керамограниту 115 мм Multigres Distar [11115494009], фото 1](https://images.prom.ua/4019035945_almaznij-disk-po.jpg)
влевовправо
Алмазний диск по кераміці і по керамограниту 115 мм Multigres Distar [11115494009]
- Немає в наявності
- Код: 11115494009
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний відрізний диск Distar 125мм Multigres Industrial Class призначений для різання потовщеного керамограніта, твердою кераміки і мармуру. Високоміцні алмази і унікальний склад зв'язки дозволяє різати сучасні керамограниты товщиною 14-16 мм Висока швидкість різання за рахунок низького коефіцієнта бічного тертя алмазного шару. Кільцеве ребро жорсткості на корпусі забезпечує максимальну стабільність і прямолінійність різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Підрізка, Поздовжнє пиляння, Поперечне пиляння, Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Штучний камінь, Керамічна плитка, Плитка, Камінь, Кераміка, Керамограніт, Граніт |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Оригінальна заводська упаковка

![Алмазний диск по кераміці і по керамограниту 115 мм Multigres Distar [11115494009], фото 2](https://images.prom.ua/4019035943_w100_h100_almaznij-disk-po.jpg)
![Алмазний диск по кераміці і по керамограниту 115 мм Multigres Distar [11115494009], фото 3](https://images.prom.ua/4019035944_w100_h100_almaznij-disk-po.jpg)
