
влевовправо
Мультиметр Neo 94-001 професійний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 94-001
2 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний цифровий мультиметр 94-001 Neo Tools був розроблений з урахуванням всіх особливостей роботи професіоналів.Прилад допоможе Вам з легкістю виміряти напругу, силу струму, опір ланцюга, hFE, цілісність ланцюга, перевірити батареї, ємність, температуру, перевірити транзистори та діоди. Великий і зручний дисплей з підсвічуванням дозволяє працювати в місцях зі слабким освітленням. Додатково в комплекті з мультиметром йде чохол для зручності зберігання і транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр AC/змінного струму | 200μ/2000μ/20m/200mA/2A/10A з автоматичним перемиканням діапазонів |
| Амперметр DC/постійного струму | 200μ/2000μ/20m/200mA/2A/10A з автоматичним перемиканням діапазонів |
| Вольтметр AC/змінного струму | 2/20/200/600Vс автоматичним перемиканням діапазонів |
| Вольтметр DC/постійного струму | 2000m/2/20/200/600V з автоматичним перемиканням діапазонів |
| Омметр | 200/2k/20k/2MΩ/20MΩ |
| Особливості | можливість фіксації результату вимірювання, підсвітка |
| Харчування | батарейки ААА 1,5 V - 3шт |
| Термометр | -20 - 1000 °C |
| Фарадметр | 20n - 1000 μf |
- Ціна: 2 949 ₴



