Кошик
577 відгуків
АРСЕНАЛ ИНСТРУМЕНТА
+380685382928
+380685382928
KYIVSTAR офис
+380933154759
Life:) офис
+380957697233
МТS офис
  • picture 1
  • picture 2

Пістолет для герметиків

Будівельний пістолет для герметика – інструмент, який широко використовується в домашньому ремонті і професійному будівництві. Всередину конструкції поміщається картридж з силіконовим або акриловим складом, який видавлюється шляхом натисканням на спеціальний шток. Виходять з картриджа або циліндр складом в потрібній кількості заповнюються порожнечі, ізолюються шви і інші сполуки. Як правило, пістолет під герметик використовується для туб на 310 600 мл.

Поради щодо вибору

Найбільш простий і полегшеною конструкцією мають скелетні моделі. Для побутового використання пістолета для герметика скелетного цілком достатньо і коштує він недорого. Для ґрунтовного ремонту та будівництва краще вибирати варіанти, що мають закритий циліндричний відсік. Даний інструмент дозволяє використовувати як жорсткі, так і м'які туби, може похвалитися тривалим терміном експлуатації.

Полукорпусные будівельні пістолети для герметика призначені для роботи з матеріалами у стандартних балонах об'ємом до 310 мл. Такий інструмент має ребра жорстокості і шток. Перевагою використання пістолета для герметика є можливість часткового витрачання (не всього картриджа, а якоїсь його частини)

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Для професійного використання кращим варіантом буде акумуляторний пістолет, робота з якими не вимагає від майстра ніяких зусиль. Також є можливість використання пневмопістолети для герметика, що забезпечує автоматичну подачу складу під дією стисненого повітря.

В нашому магазині можна придбати пістолети для силіконового, акрилового, поліуретанового герметика імпортного та вітчизняного виробництва.