Кошик
577 відгуків
АРСЕНАЛ ИНСТРУМЕНТА
+380685382928
+380685382928
KYIVSTAR офис
+380933154759
Life:) офис
+380957697233
МТS офис
  • picture 1
  • picture 2

Кутоміри

Кутоміри та їх особливості.

Це пристрої, за допомогою яких проводяться вимірювання, розмітка, а також перенесення заданого кута на робочу площину. Якщо мова йде про будівництво, то від цього приладу залежить похибка розрахунків і точність підгонки елементів об'єкта. У деяких моделях встановлюються колби рівня. Тоді їх можна застосовувати для визначення і встановлення потрібного нахилу поверхні.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Інструмент складається з кругової шкали із зазначенням градусів, яка закріплена на статичній планці, як правило, трохи потовщеної. І лінійки, яка обертається в межах робочого діапазону. Зазвичай пристрій оснащується фіксатором, який зберігає задане положення, якщо це необхідно. У зафіксованому положенні їх можна використовувати як косинці. Кутоміри - універсальні інструменти, які використовуються в ремонті, будівництві, при проведенні теслярських, монтажних та столярних робіт.

Типи кутомірів

Сьогодні можна кутомір купити механічний, цифровий, транспортирного зразка (по типу застосовуваних в школі). Найбільш поширеними є кутоміри механічні. В основному через їх ціну. Електронні інструменти значно спрощують роботу. Вони мають табло для миттєвої індикації показань, легко калібруються, дозволяють точно дізнатися ухил, так як зазвичай комплектуються рівнем. Працювати кутоміром не складе особливих труднощів і не вимагає спеціальних навичок. Все інтуїтивно зрозуміло.

Критерії вибору:

➤ Точність. Чим вище цей показник, тим точніші ви зможете отримати дані.
➤ Діапазон вимірювань. Різні моделі можуть мати шкалу в межах 0-360°.
➤ Виробник. Кожен з покупців має свої вподобання серед торгових марок.