Кошик
577 відгуків
АРСЕНАЛ ИНСТРУМЕНТА
+380685382928
+380685382928
KYIVSTAR офис
+380933154759
Life:) офис
+380957697233
МТS офис
  • picture 1
  • picture 2

Мітчики, плашки, екстрактори

Плашки, мітчики і екстрактори відносяться до категорії інструментів, які можуть знадобитися в будь-який момент. З їх допомогою можна відремонтувати замятую різьблення, зірвані болти, відновити рідкісні шпильки і гайки тощо

Мітчики застосовують для нарізування внутрішньої різьби, плашки ― для зовнішньої різьби. Найчастіше ці операції виконуються на верстатах, але є ситуації, коли потрібно ручна нарізка. При цьому від якості, точності і надійності інструменту, залежить швидкість роботи і її результат. В магазині «Арсенал Інструменту» ви знайдете ручний інструмент, що відрізняється високою зносостійкістю, міцністю і надійністю. Мітчики і плашки виробляються з високолегованої сталі, завдяки чому забезпечується тривала їх експлуатація.

Мітчики для нарізування різьби являють собою загартовані сталеві гвинти з канавками уздовж всього стержня і гострими краями. Інструмент буває ручний, трубний, машинний, машинно-ручний. Також їх класифікують на цілісні, спеціальні, збірні.

Плашки для різьблення– сталеві загартовані гайки з наскрізними отворами,розташованими поздовжньо і утворюють ріжучі кромки. Отвори дозволяють відводити стружку. Основне призначення плашки укладає в розрізанні зовнішньої різьби та її калібрування. Достатньо всього одного проходу плашкою, для того щоб з'явилася різьблення. Інструмент буває круглий, розсувний, накатної.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Екстрактори використовуються для викручування зламаних болтів, шурупів шпильок та іншого кріплення. Принцип роботи наступний: екстрактор угвинчується в отвір і витягується разом з поламаним кріпленням. Екстрактори шпильок і болтів найчастіше використовуються в ремонті автомобілів. Зовні вони представляють собою металеві стержні з різьбою, яка вивертає застряглий кріплення. Корпус екстрактора здійснюється з легованої сталі, що наробить його надійністю і довговічністю. Сьогодні можна купити екстрактори шпильок і болтів з різним розміром різьби. Оптимальним варіантом на всі випадки життя є набір екстракторів.