![Алмазний диск по граніту 150 мм Elite DISTAR [10115023012], фото 1](https://images.prom.ua/4359468525_almaznij-disk-po.jpg)
Алмазний диск по граніту 150 мм Elite DISTAR [10115023012]
- Немає в наявності
- Код: 10115023012
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
Алмазний диск по граніту 150 мм Elite DISTAR [10115023012]
Алмазний круг DISTAR TURBO ELITE створене спеціально для професійної обробки гранітних поверхонь. Завдяки своїй унікальній структурі та наявності отворів по всьому диску забезпечується максимально м'яка і комфортна робота. Відмінно підходить для різання всіх видів граніту.
На ринку представлений у варіанті 150 міліметрів та висотою алмазного шару 9 мм. Застосовується на кутошліфувальних машинах (болгарках) з посадковим місцем 22,23 мм.
Забезпечує високу швидкість різання.
Позиціює себе як найбільш збалансований інструмент для обробки гранітних поверхонь.
Для обробки чорного граніту тип Габбро рекомендуємо використовувати спеціально розроблений для цього типу каменю алмазний диск Gabbro MAX.
Характеристики:
- Охолодження: без охолодження;
- Діаметр: 150 мм;
- Діаметр посадковий: 22.23 мм;
- Товщина: 2.2 мм;
- Призначення: мармур, граніт;
- Бренд: Distar
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Поздовжнє пиляння |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Піщаник, Камінь, Граніт, Мармур |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота алмазного шару | 9 мм |
| Робочий матеріал | граніт (всі види),пісковик (всі види),мармур (всі види), |
| виконання | Elite |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Оригінальна заводська упаковка

![Алмазний диск по граніту 150 мм Elite DISTAR [10115023012], фото 2](https://images.prom.ua/4359468524_w100_h100_almaznij-disk-po.jpg)
