
Сумка для інструменту, 41 х 23 х 23 см, 28 кишень Topex 79R440
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 79R440
1 983 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торба інструментальна TOPEX виготовлена зі стійкого до пошкодження поліестеру, розмірами 41x23x23 см. Численні кишені ― 16 зовнішніх і 12 внутрішніх ― спрощують впорядковане зберігання інструменту. Має зручні ручки для переношування та наплічний ремінь.
Укріплене дно уможливлює переношування важких предметів. Торба замикається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 28 |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 230 мм |
| штрих-код | |
| Код | 5902062794406 |
- Ціна: 1 983 ₴

