
влевовправо
Насос ц/бежный 0.75кВт HSmax 35м Hmax 50м Qmax 30л/мин (внеш эжектор Ø96мм) Leo3.0
- Готово к отправке
- Код: 775338
9 650 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос ц/бежный 0.75кВт HSmax 35м Hmax 50м Qmax 30л/мин (внеш эжектор Ø96мм) Leo3.0
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 775338 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 240 |
| Висота, мм | 212 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 500 |
| Довжина, мм | 370 |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Класс защиты | IPX4 |
| Клас ізоляції | F |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 35 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 1000 |
| Маса, кг | 17.9 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 5 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особенности | Укомплектований зовнішнім ежектором розміром 4" |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 750 Вт |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 215 |
| Ширина, мм | 190 мм |
- Цена: 9 650 ₴


