
влевовправо
Насос ц/бежный 0.55кВт HSmax 30м Hmax 37м Qmax 20л/мин (внеш эжектор Ø50мм) Leo3.0
- Нет в наличии
- Код: 775334
7 282 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос ц/бежный 0.55кВт HSmax 30м Hmax 37м Qmax 20л/мин (внеш эжектор Ø50мм) Leo3.0
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 775334 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 240 |
| Висота, мм | 212 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 535 |
| Довжина, мм | 476 |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Класс защиты | IPX4 |
| Клас ізоляції | F |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 30 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 1000 |
| Маса, кг | 16.6 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 4 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особенности | Укомплектований зовнішнім ежектором розміром 2" |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 550 Вт |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 215 |
| Ширина, мм | 190 мм |
- Цена: 7 282 ₴


