
влевовправо
Станция 0.35кВт Hmax 35м Qmax 40л/мин (вихревой насос) 1л Leo
- Готово к отправке
- Код: 776113
5 605 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
станция 0.35кВт Hmax 35м Qmax 40л/мин (вихревой насос) 1л Leo
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D огляд | 776111 (LKSm130).swf |
| Артикул | 776113 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 290 |
| Висота, мм | 250 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 285 |
| Довжина, мм | 265 мм |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Класс защиты | IPX4 |
| Клас ізоляції | F |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 8 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 60 |
| Маса, кг | 9.05 |
| Материал корпуса | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220 |
| Напір min, м | 4 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 25 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 3 |
| Номінальний напір, м | 16 |
| Об'єм бака, л | 1 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 350 Вт |
| Продуктивність min, л/хв | 5 |
| Робоче колесо | Латунь |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 195 |
| Ширина, мм | 175 мм |
- Цена: 5 605 ₴




