
влевовправо
Насос ц/бежный 2.2кВт Hmax 34м Qmax 500л/мин Leo
- Готово к отправке
- Код: 775255
16 605 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос ц/бежный 2.2кВт Hmax 34м Qmax 500л/мин Leo
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 775255 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 300 |
| Висота, мм | 277 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 483 |
| Довжина, мм | 422 мм |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 2 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 2 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 2 |
| Класс защиты | IP44 |
| Клас ізоляції | В |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 7 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 60 |
| Маса, кг | 30.2 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220 |
| Напір min, м | 12 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 280 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 14.5 |
| Номінальний напір, м | 20 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 2200 Вт |
| Продуктивність min, л/хв | 60 |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу, з зовнішньою вентиляцією, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 242 |
| Ширина, мм | 213.5 мм |
- Цена: 16 605 ₴




