
Станция 0.5кВт Hmax 41м Qmax 60л/мин (самовсас. насос) 24л
- Нет в наличии
- Код: 776221
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
станция 0.5кВт Hmax 41м Qmax 60л/мин (самовсас. насос) 24л
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 776221 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 540 |
| Висота, мм | 525 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Довжина упаковки, мм | 537 |
| Довжина, мм | 490 мм |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Класс защиты | IPX4 |
| Клас ізоляції | F |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | 9 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 15.9 |
| Материал корпуса | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220 |
| Напір max, м | 41 |
| Об'єм бака, л | 24 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 500 Вт |
| Продуктивність max, л/хв | 60 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 330 |
| Ширина, мм | 314 мм |
- Цена: Цену уточняйте

