
влевовправо
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці AQUATICA (MJ-2B129C) 9744120
- Готово к отправке
- Код: 9744120
612 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці AQUATICA (MJ-2B129C)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MJ-2B129C |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 400 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.500 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Шпилька |
| Торгова марка | Aquatica |
- Цена: 612 ₴





