
Насос шнековый 0.5кВт H 107(34)м Q 40(30)л/мин Ø96мм 10м кабеля Aquatica
- Готово к отправке
- Код: 778212
3 840 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос шнековый 0.5кВт H 107(34)м Q 40(30)л/мин Ø96мм 10м кабеля Aquatica
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 778212 |
| Базова одиниця | шт |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 1 |
| Діаметр, мм | 96 мм |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 60 м |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 35 |
| Напруга, В | 220–240 В |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Мощность, Вт | 500 Вт |
| Потужність, кВт | 0.55 кВт |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 Гц |
- Цена: 3 840 ₴

