
влевовправо
Насос центробежный 1.3кВт H 148(114)м Q 55(35)л/мин Ø102мм Aquatica
- Готово к отправке
- Код: 778126
7 741 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос центробежный 1.3кВт H 148(114)м Q 55(35)л/мин Ø102мм Aquatica
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 778126 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр, мм | 102 мм |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | 60 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 35 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 8 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Зміст абразівосодержащіх домішок в підвішеному стані (піску, глини, вапна і т.д.): не більше 25% |
| Мощность, Вт | 1300 Вт |
| Робоче колесо | Технополимер |
| Тип двигателя | Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
- Цена: 7 741 ₴


