
влевовправо
Насос с нижним забором воды 1.1кВт H 92(65)м Q 55(33)л/мин Ø100мм+поплавок Dongyin
- Готово к отправке
- Код: 777355
7 958 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос с нижним забором воды 1.1кВт H 92(65)м Q 55(33)л/мин Ø100мм+поплавок Dongyin
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 777355 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Висота упаковки, мм | 160 |
| Висота, мм | 855 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 900 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 мм |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 50 м |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 35 |
| Маса брутто, кг | 15 |
| Маса нетто, кг | 14.83 |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Напруга, В | 220 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 6.3 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Зміст абразівосодержащіх домішок в підвішеному стані (піску, глини, вапна і т.д.) не більше 0.25% |
| Мощность, Вт | 1100 Вт |
| Робоче колесо | Технополимер |
| Тип двигуна приводу | Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Dongyin |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 100 |
| Ширина, мм | 102 мм |
- Цена: 7 958 ₴


