
влевовправо
Насос центробежный 0.25кВт H 38(22)м Q 16(12)л/мин Ø51мм Dongyin
- Готово к отправке
- Код: 777061
6 624 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос центробежный 0.25кВт H 38(22)м Q 16(12)л/мин Ø51мм Dongyin
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 777061 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Висота упаковки, мм | 80 |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Довжина упаковки, мм | 1541 |
| Довжина, мм | 1441 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 3/4 |
| Діаметр свердловини, мм | від 61 до 90 мм |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Корпус | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 35 |
| Маса, кг | 6.6 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 1.7 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Мощность, Вт | 250 Вт |
| Робоче колесо | Технополимер |
| Тип двигуна приводу | Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Dongyin |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 80 |
| Ширина, мм | 51 мм |
- Цена: 6 624 ₴



