
влевовправо
Насос дренажный 0.4кВт Hmax 9м Qmax 216л/мин (нерж)
- Нет в наличии
- Код: 773113
9 075 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос дренажный 0.4кВт Hmax 9м Qmax 216л/мин (нерж)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 773113 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 440 |
| Висота, мм | 380 |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Довжина упаковки, мм | 220 |
| Довжина, мм | 170 мм |
| Класс защиты | IP68 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 45 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Маса брутто, кг | 17 кг |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Мощность, Вт | 400 Вт |
| Робоче колесо | Технополимер |
| Тип двигателя | Асинхронний, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 220 |
| Ширина, мм | 170 мм |
- Цена: 9 075 ₴


