
влевовправо
Насос дренажный 0.37кВт Hmax 42м Qmax 35л/мин Leo
- Готово к отправке
- Код: 773251
5 361 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос дренажный 0.37кВт Hmax 42м Qmax 35л/мин Leo
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 773251 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 300 |
| Висота, мм | 118 |
| Довжина кабелю, м | 6 |
| Довжина упаковки, мм | 184 |
| Довжина, мм | 170 мм |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 5 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 7.56 |
| Материал корпуса | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 2.2 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 370 Вт |
| Робоче колесо | Латунь |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Leo |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 135 |
| Ширина, мм | 244 мм |
- Цена: 5 361 ₴







