
влевовправо
Насос центробежный 0.55кВт H 58(44)м Q 100(60)л/мин Ø102мм 35м кабеля Dongyin
- Готово к отправке
- Код: 777472
8 760 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос центробежный 0.55кВт H 58(44)м Q 100(60)л/мин Ø102мм 35м кабеля Dongyin
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 777472 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю, м | 35 |
| Довжина, мм | 828 |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 1 1/4 |
| Діаметр свердловини, мм | від 120 до 150 мм |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 0.2 |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | F |
| Максимальна глибина занурення під дзеркало води, м | до 60 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 35 |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Напруга, В | 220-240 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 4.7 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Зміст абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.): не більше 0.25% |
| Потужність двигуна приводу, к.с. | 0.75 к.с. |
| Мощность, Вт | 550 Вт |
| Робоче колесо | Технополимер |
| Тип двигателя | Асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Dongyin |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 102 мм |
- Цена: 8 760 ₴



