
влевовправо
Насос циркуляц 65Вт Hmax 4м Qmax 63л/мин Ø2" 180мм + гайки Ø1¼" Aquatica
- Нет в наличии
- Код: 774114
2 140 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос циркуляц 65Вт Hmax 4м Qmax 63л/мин Ø2" 180мм + гайки Ø1¼" Aquatica
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 774114 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Кераміка |
| Висота упаковки, мм | 200 |
| Висота, мм | 180 |
| Довжина упаковки, мм | 140 |
| Довжина, мм | 130 мм |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, (мм) | 1 1/4 |
| Діаметр патрубка перехідника, " (дюйм) | 2 |
| Класс защиты | IP44 |
| Клас ізоляції | Н |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 110 |
| Максимально допустимий тиск, бар | 10 |
| Маса, кг | 3.7 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразівосодержащіх домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 65 Вт |
| Робоче колесо | Технополимер |
| Тип двигателя | Асинхронний, трехскоростной, безшумний |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 150 |
| Ширина, мм | 130 мм |
- Цена: 2 140 ₴


