
влевовправо
Насос канализационный 1.1кВт Hmax 7м Qmax 270л/мин (с ножом) Aquatica
- Готово к отправке
- Код: 773331
10 247 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
насос канализационный 1.1кВт Hmax 7м Qmax 270л/мин (с ножом) Aquatica
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| 3D огляд | 773331 (V1100DF).swf |
| Артикул | 773331 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 245 |
| Висота, мм | 478 |
| Довжина кабелю, м | 6 |
| Довжина упаковки, мм | 565 |
| Довжина, мм | 255 мм |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 2 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 10 |
| Класс защиты | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Маса, кг | 22.5 |
| Материал корпуса | Чавун/нержавіюча сталь AISI 304 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Напір min, м | 3.1 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 150 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 7.3 |
| Номінальний напір, м | 6.4 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особенности | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 10 мм |
| Мощность, Вт | 1100 Вт |
| Продуктивність min, л/хв | 50 |
| Робоче колесо | Чавун |
| Режущий механизм | Да |
| Тип двигателя | Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина упаковки, мм | 305 |
| Ширина, мм | 202 мм |
| з ножем (з ріжучим механізмом) | Да |
- Цена: 10 247 ₴



