
влевовправо
Контролер тиску електронний 1.1кВт Ø1" рег тиску вкл 1.0-3.5 bar AQUATICA (779536)
- Нет в наличии
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контролер тиску електронний 1.1кВт Ø1" рег тиску вкл 1.0-3.5 bar AQUATICA (779536)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1.1 кВт Подробнее: https://test.sigma.ua/buy/kontroller-davleniya-elektronnyy-1-1kvt-1-reg-davl-vkl-1-0-3-5-bar-779536/ |
| Базова одиниця | шт |
| Висота, мм | 100 |
| Довжина, мм | 188 мм |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 1 |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Манометр |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 60 |
| Максимально допустимий тиск, бар | 10 |
| Материал корпуса | Технополімер |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 1100 Вт |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 100 мм |
- Цена: Цену уточняйте








