
влевовправо
Пульт управления 220В 0.37-2.2кВт Aquatica
- Готово к отправке
- Код: 779561
2 042 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
пульт управления 220В 0.37-2.2кВт Aquatica
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 779561 |
| Базова одиниця | шт |
| Висота, мм | 185 |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Пульт управління, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість тих, хто проголосував | 74 |
| Количество фаз | Однофазний |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 55 |
| Материал корпуса | Технополімер |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Мощность, Вт | 370-2200 Вт |
| Рейтинг (укр) | 2.44 |
| Система запуска | Прямий пуск |
| Сума оцінок | 174 |
| Торгова марка | Aquatica |
| Час безперервної роботи, год | S1 |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 67 мм |
- Цена: 2 042 ₴


