
влевовправо
Контроллер давл электр 1.1кВт Ø1" авт поиск воды + рег давл вкл 1.5-3.0 bar Aquatica
- Готово к отправке
- Код: 779534
1 476 ₴
+380 (68) 538-29-28
KYIVSTAR офіс
- +380 (93) 315-47-59Lifecell офіс
- +380 (95) 769-72-33Vodafone офіс
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
контроллер давл электр 1.1кВт Ø1" авт поиск воды + рег давл вкл 1.5-3.0 bar Aquatica
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 779534 |
| Базова одиниця | шт |
| Висота, мм | 225 |
| Довжина, мм | 149 мм |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) | 1 |
| Класс защиты | IP65 |
| Максимальна температура навколишнього середовища, °C | 40 |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 60 |
| Максимально допустимий тиск, бар | 10 |
| Материал корпуса | Технополімер |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Особенности | Запускається автоматично після вимкнення електроживлення |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.) |
| Мощность, Вт | 1100 Вт |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 123 мм |
- Цена: 1 476 ₴


